İptal ve İade

Satın aldığınız ürünü, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. Ürünleri, faturasını ve mail ile ileteceğimiz iade formunu doldurduktan sonra, teslim aldığınız kargo firması ile ücretsiz olarak Goldenia 008 - Yaşar Tarım’na gönderebilirsiniz

Faturanızı kaybettiyseniz, "Siparişlerim" sayfasından siparişinizi bularak "Sipariş Faturası" linkinden faturanıza ulaşıp yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.

İptal işlemini nasıl yapabilirim?
Siparişinizi iptal etmek için destek@dogalzeytinyaglari.com adresine 7/24 e-posta gönderebilir veya 0266 368 70 66 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

İade ücreti kredi kartıma ne zaman yansır?
İade kargonuz Goldenia 008 - Yaşar Tarım’na ulaştıktan sonra size bir bilgilendirme e-postası gönderilir. Ürün kontrolü tamamlandıktan sonra 24 saat içerisinde iadeniz için bankanıza talimat verilerek, ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza para iadesi yapılır. İade işleminiz yapıldığında e-posta ve SMS ile bilgilendirilirsiniz.